13 09 2017

Święto Miasta za nami [FOTO]

13.09.2017, godz.: 08:02
Święto Miasta za nami [FOTO]
Fot. Milanowskie Centrum Kultury

W minioną sobotę w Milanówku zapanował klimat retro. Wszystko za sprawą Święta Miasta, które już od kilku lat przygotowywane jest w stylu lat 20. i 30.

W sobotę w mieście ogrodzie mogliśmy się poczuć jakbyśmy się cofnęli w czasie: dorożki, fotografie – cyjanotypie, dżentelmeni w cylindrach, damy w pięknych sukniach z lat 20 i 30 ubiegłego wieku, lemoniada sprzedawana na ulicach, klimatyczna muzyka – tak wyglądał tego dnia Milanówek.

Podczas imprezy atrakcji było wiele, jak m.in. warsztaty modowe, spotkanie autorskie z Agnieszką Fitkau-Perepeczko, przejażdżki dorożką, czy animacje dla najmłodszych. Gwoździem programu był występ popularnej Grupy MoCarta, która w swoim stylu bawiła milanowską publikę. Imprezę zwieńczyła potańcówka z Dj Wiką & Dj Foggiem (w ramach XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga).

Zobacz co działo się w sobotę. Fot. Milanowskie Centrum Kultury


Pełną galerię można zobaczyć tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi