28 12 2017

Świąteczne prezenty od Milanówka dla mieszkańców

28.12.2017, godz.: 16:01
Świąteczne prezenty od Milanówka dla mieszkańców
fot. milanowek.pl

Pracownicy milanowskiego magistratu i innych jednostek organizacyjnych w wraz z prywatnymi przedsiębiorcami przygotowali paczki świąteczne dla rodzin w trudniejszej sytuacji życiowej. Przekazanie przygotowanych paczek nastąpiło tuż przed weekendem świątecznym.

– Przy wsparciu Ośrodka Pomocy Społecznej z Milanówka i wywiadów wśród mieszkańców wytypowane zostały 3 milanowskie rodziny, dla których przeprowadzona została zbiórka pieniężna wśród urzędników. Za zebraną kwotę zakupione zostały kosmetyki, pościele, poszwy, chemia, przybory kuchenne i prezenty dla najmłodszych. Do zbiórki włączyli się także sponsorzy, którzy dodatkowo podarowali lub zakupili niezbędne rzeczy – czytamy na stronie internetowej milanowskiego urzędu.

W przygotowaniu paczek uczestniczyli pracownicy poszczególnych wydziałów magistratu, strażnicy miejscy, a także ludzie ośrodka pomocy społecznej, burmistrz Wiesława Kwiatkowska, a także kilka firm prywatnych.

– Wytypowane rodziny były mile zaskoczone. Takie działania przynoszą mnóstwo satysfakcji, buduję więzi wśród pomagających, a skromnym rodzinom, które nie proszą o pomoc, a mimo to ją otrzymują dają w tym okresie świątecznym mnóstwo radości i wzruszenia. Za rok planujemy podjąć podobne działania, do których włączenia się zapraszamy już dziś – zapowiadają milanowscy urzędnicy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi