11 09 2017

Świadek uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy

11.09.2017, godz.: 19:01
Świadek uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy
fot. Policja

W rękach błońskich policjantów znalazł się kierowca chevroleta. Podczas postoju na jednej ze stacji benzynowych okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Dalszą jazdę uniemożliwił mu świadek, wtedy 39-latek oddalił się z miejsca zdarzenia, nie czekając na przyjazd policji.

W sobotnie popołudnie dyżurny komisariatu w Błoniu odebrał zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Na stację paliw, na której doszło do zdarzenia, udał się patrol policji. Tam funkcjonariusze ustalili, że świadek, spostrzegłszy, iż kierowca jest pijany, uniemożliwił 39-latkowi dalszą jazdę chevroletem.

– Chwilę przed przybyciem policyjnej załogi kierowca postanowił pieszo oddalić się z miejsca. Jednak kilka minut później był już w rękach mundurowych – poinformowała komenda policji w powiecie warszawskim zachodnim. Badanie alkomatem wykazało, że 39-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie postawiono zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi