22 06 2018

Susza wyrządziła szkody

22.06.2018, godz.: 10:26
Susza wyrządziła szkody
Fot. Pixabay

Urząd Gminy Baranów informuje, że rolnicy odnotowali szkody w związku z panującą suszą. Mogą oni składać wnioski o powołanie komisji do szacowania strat.

Wysokie temperatury panujące w ostatnich miesiącach oraz mała ilość opadów spowodowały, że rolnicy odnotowali spore straty. Dlatego też obecnie mogą składać wnioski o o powołanie Komisji do szacowania strat. W chwili obecnej można składać wstępny, odręczny wniosek w którym powinny się znaleźć następujące dane: rodzaj i ogólna powierzchnia uprawy, procentowa wartość strat na uprawie, kilka zdjęć dokumentujących faktyczny stan upraw.

Wnioski należy składać do 29 czerwca w sekretariacie Urzędu Gminy w Baranowie. Więcej informacji pod telefonem: 602 650 971.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi