12 03 2019

Superliga wraca do Grodziska

12.03.2019, godz.: 14:33
Superliga wraca do Grodziska
Fot. Mat. organizatora

Po blisko miesięcznej przerwie LOTTO Superliga wraca do Grodziska Mazowieckiego. W najbliższą niedzielę Bogoria podejmie w hali przy ul. Westfala 3a drużynę 3S Polonia BYTOM Tenis Stołowy. Początek spotkania o godzinie 16.00.

Faza zasadnicza LOTTO Superligi wchodzi w decydującą fazą. Po 16. spotkaniach ligowych nasz zespół przewodzi w tabeli naszej ligi. Co więcej w niedzielę podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą mogli sobie zapewnić awans do fazy play-off LOTTO Superligi (4 najlepsze zespoły po fazie zasadniczej) i tym samym medal za sezon 2018/2019.

W drużynie Bogorii w tym spotkaniu wystąpią: Marek Badowski, Pavel Siruce, Kaii Konishi oraz Panagiotis Gionis. Zespół z Bytomia po 16 grach ligowych zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli i cały czas liczy się w walce o awans do fazy play-off. Obecnie występują w nim: Czech Antonin Gavlas, Mateusz Gołębiowski, a także Robert Floras, który przez wiele lat występował w barwach Bogorii i sięgnął w jej barwach po tytuły Drużynowego Mistrza Polski.

Pierwszy mecz w Bytomiu między tymi drużynami wygrała drużyna Bogorii 3:0, a swoje pojedynki wówczas wygrali Kaii Konishi, Marek Badowski oraz Pavel Sirucek. Oprócz samego emocjonującego widowiska na wszystkich kibiców czekać będą konkursy z nagrodami a także występy. Serdecznie zapraszamy 🙂

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi