15 10 2018

Suntago rośnie w oczach

15.10.2018, godz.: 19:15
Suntago rośnie w oczach
Fot. Facebook/Park of Poland

Zaglądamy na budowę największego zadaszonego parku wodnego w Europie, który powstaje we Wręczy w gminie Mszczonów. Obiekt powoli nabiera kształtów.

Na ten wielki park wodny czeka naprawdę wielu mieszkańców naszego regionu i nie tylko. Będzie to atrakcja, która przyciągnie do naszego regionu wielu turystów z całego kraju, ale także i z zagranicy.

Na oficjalnym profilu parku na Facebooku pojawiły się kolejne informacje dotyczące postępów prac. Gotowe są już fundamenty i niecki basenowe wewnątrz planowanego budynku, a obecnie montowane są niecki basenów zewnętrznych. Zakończono również odwiert termalny o głębokości 1720 m.

Trwają prace przy budowie Jamango Wodnej Dżungli, która niebawem zapełni się kolorowymi zjeżdżalniami. Robotnicy budują również parking o powierzchni 90 tys. mkw, który pomieści 2500 aut.

Budowniczy wykorzystali już 27,5 tys. m sześc. betonu i ponad 4 tys. ton stali zbrojeniowej.

Otwarcie Suntago zaplanowano na 2019 r.

Więcej informacji na filmie zamieszczonym na oficjalnym kanale Park of Poland.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi