08 12 2018

Sukscesy karateków grodziskiej Sparty w Pucharze Smoka

08.12.2018, godz.: 18:27
Sukscesy karateków grodziskiej Sparty w Pucharze Smoka
fot. Mat. prasowe

Młodzieżowa reprezentacja karateków UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki nie zwalnia tempa. W minioną niedzielę (2 grudnia) przywiozła z Warszawy 8 medali wywalczonych w konkurencji kumite.

– Cieszy nas przede wszystkim postawa naszych najmłodszych zawodników, dla których stołeczny turniej był debiutem w formule sportowego kumite – mówią przedstawiciele klubu.

Pierwszy kroki na tatami stawiali: Marysia i Zosia Gawerskie, Karolina Grędzińska, Kamil Rasztawicki i Lenka Vedral. Kumite w karate shinkyokushin to ogromny wysiłek fizyczny i mentalny, to walka z bólem, zmęczeniem, własnymi słabościami i niedoskonałościami. Wymagająca konkurencja.

– Wymaganiom tym czoła stawiła ósemka Spartiatów meldując się na podium Pucharu Smoka. Wyniki cieszą chociaż naszym celem jest … Droga. Osu! – podkreślają trenerzy klubowi.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi