25 06 2018

Stylowe powitanie lata w Grodzisku. Zobacz, jak przebiegły Wianki

25.06.2018, godz.: 19:25
Stylowe powitanie lata w Grodzisku. Zobacz, jak przebiegły Wianki
fot. Marcin Masalski

Za nami druga odsłona Grodziskich Wianków. Tegoroczna impreza wypadła co najmniej tak dobrze, jak ta w ubiegłym sezonie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z powitania lata na Stawach Walczewskiego. 

W ubiegłym roku główną atrakcją imprezy było otwarcie plaży i kąpieliska na „Walca”. W tym było muzycznie, tanecznie, widowiskowo i sportowo Wszystko zaczęło się od przywitania uczestników wcześniejszego Marszu dla Życia i Rodziny. Później był korowód taneczny i pokazy sceniczne. Nie zabrakło również efektownego występu grupy street-workoutowej. O godz. 17.00 zaczęła się potańcówka w stylu retro, podczas której o oprawę muzyczną zadbał Michał Fogg, prawnuk słynnego Mieczysława Fogga.

Muzycznym wydarzeniem wieczoru był jednak koncert Jazz Bandu Młynarski-Masecki. Z kolei wizualnym gwoździem programu był wieczorny pierwszy w historii Grodziska pokaz laserowy na ekranie wodnym, tworzony za pomocą specjalnych dysz.

Grodziskie Wianki były zarazem okazją do świętowania 10-lecia nowej siedziby Centrum Kultury i 20-lecia Radia Bogoria.

Zobaczcie sami. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć autorstwa
Marcina Masalskiego.

Jeszcze więcej znajdziecie tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi