07 02 2018

Strażnik miejski nauczy mieszkanki samoobrony. Czas na trzecią edycję

07.02.2018, godz.: 19:01
Strażnik miejski nauczy mieszkanki samoobrony. Czas na trzecią edycję
fot. milanowek.pl

Milanowska straż miejska z inicjatywy jednego ze swoich pracowników rozpocznie wkrótce kolejny kurs samoobrony dla kobiet.

„Nie bądź bezbronna – obroń się sama” to już III edycja programu adresowana do wszystkich pań, które chciałyby same zadbać o swoje bezpieczeństwo na ulicy.

– Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mieszkanki Milanówka mają możliwość wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony. Panie nauczą się jak reagować w sytuacjach zagrożenia i nie dać się skrzywdzić napastnikowi. Treningi będą obejmowały naukę podstawowych technik, ruchów, pchnięć i uderzeń pozwalających szybko i skutecznie unieszkodliwić agresora. Dodatkowo zajęcia wzmocnią kondycję i zapewnią mile spędzone popołudnie – zapowiadają organizatorzy zajęć.

Te poprowadzi, jak poprzednio, Marcin Węgiełek. Zapisać się można pod numerem telefonu SM 22 724 80 45 lub mailowo: sm.wegielek@gmail.com z dopiskiem w tytule: „Samoobrona”.

– Zaczynamy 27 lutego (wtorek) o godz. 18.30 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Królewskiej 69 (wejście przez halę sportową). Panie powinny zabrać ze sobą uzupełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania tutaj), strój sportowy oraz dobry humor – zapraszają organizatorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi