01 01 2017

Strażacy nowy rok rozpoczęli interwencją

01.01.2017, godz.: 15:17
Strażacy nowy rok rozpoczęli interwencją
Fot. GrodziskNews.pl

Nie minęła jeszcze godzina w nowym 2017 r., a strażacy już musieli jechać do pożaru. Płonął budynek gospodarczy.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W noc sylwestrową w Pieńkach Słubickich (gmina Żabia Wola – przyp. Red.) wybuchł pożar. Na miejscu było kilka wozów strażackich. Ładnie się strażakom rozpoczął rok – poinformował nas Michał.

Strażacy zgłoszenie dotyczące pożaru otrzymali przed godz. 1.00. – Na ul. Wiewiórki w Pieńkach Słubickich był pożar budynku gospodarczego, w którym znajdowało się siano. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru oraz rozbiórce obiektu. W zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku oraz strażacy z OSP z Żelechowa. W tym czasie nad bezpieczeństwem powiatu czuwali strażacy z grodziskiej jednostki OSP. Dla nich było to również pierwsze alarmowanie w tym roku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi