18 10 2018

Straż miejska dowiezie mieszkańców do lokalu wyborczego

18.10.2018, godz.: 14:51
Straż miejska dowiezie mieszkańców do lokalu wyborczego
fot. milanowek.pl

Do pierwszej tury wyborów samorządowych pozostały trzy dni. Jednym z elementów świadczących o świadomości społeczeństwa obywatelskiego jest frekwencja, która w naszym kraju jest zazwyczaj dość niska. Milanówek chce ułatwić mieszkańcom wzięcie udziału w elekcji, dlatego tamtejsza straż miejska dowiezie do lokalu wyborczego osoby o ograniczonej mobilności.

Stosowną informację magistrat zamieścił nawet na stronie internetowej. – Osoby starsze i schorowane, które chciałyby wziąć udział w tegorocznych wyborach samorządowych, a dotarcie do lokalu wyborczego jest dla nich sporym utrudnieniem, mogą liczyć na pomoc Straży Miejskiej – czytamy w komunikacie.

Wcześniej jednak osoby zainteresowane skorzystaniem z takiej pomocy powinny dać znać. – Mieszkańcy, którzy chcą skorzystać z takiej możliwości powinni wcześniej zadzwonić do Straży Miejskiej pod nr telefonu: 22 724 80 45 lub 986 i umówić się na przewóz do wskazanego lokalu wyborczego – podkreśla milanowski magistrat.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata