05 03 2018

Stare Dobre Małżeństwo zagra w Grodzisku

05.03.2018, godz.: 07:35
Stare Dobre Małżeństwo zagra w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

Już za tydzień, 12 marca na scenie sali widowiskowej CK zagości legendarna grupa muzyczna Stare Dobre Małżeństwo. Oznacza to obcowanie nie tylko ze świetną muzyką, lecz także z kunsztownym słowem. Na osoby chętne do udziału w koncercie czekają jeszcze pojedyncze wejściówki.

SDM to bowiem najbardziej rozpoznawalny zespół wykonujący poezję śpiewaną. Zasłynął z muzycznych interpretacji utworów Edwarda Stachury, Adama Ziemianina, Jana Rybowicza. Muzykę skomponował lider SDM Krzysztof Myszkowski. Działalność zespołu trwa od lat 80. XX wieku. Podczas swych koncertów muzycy gromadzą tłumy wiernych fanów. Wydali kilkanaście płyt CD, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i nieco starszych odbiorców.

– Grupa SDM to ponad 30 lat na scenie muzycznej, jedyna taka formacja, która śpiewa piosenki, które są już standardami polskimi i nadal mają setki tysięcy fanów. Koncert promuje najnowszą płytę zespołu pt: „MEMORABILIA” – zapowiadają organizatorzy koncertu.

Ten zaś zaplanowano na 12 marca o godz. 19.30 w sali widowiskowej CK (Spółdzielcza 9). Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasach kina lu internetowo – tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi