19 12 2016

Stanisława Celińska z koncertem w Grodzisku

19.12.2016, godz.: 17:28
Stanisława Celińska z koncertem w Grodzisku
fot. Daniel Kruczyński/Wikipedia

Znakomita polska aktorka i pieśniarka Stanisława Celińska wystąpi na scenie głównej grodziskiego centrum kultury. Uznana artystka od kilku lat w głównej mierze koncentruje się na twórczości muzycznej i to ze znakomitym rezultatem. Okrzyknięta polską Cesarią Evorą zaprezentuje się grodziskiej publiczności 6 lutego.

„Atramentowa…” to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

– Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha. Artystce na płycie towarzyszą wybitni muzycy oraz artyści z Ukrainy. Ciekawym akcentem jest wykonanie przez Stanisławę Celińską znanego przeboju zespołu Hey „Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan” wraz z jej autorką – Katarzyną Nosowską przygotowanego w nowej zaskakującej aranżacji. Ponadto Artystka śpiewa wraz z Muńkiem Staszczykiem przejmującą piosenkę, którą Muniek napisał specjalnie dla niej – tak do przyjścia na koncert zachęcają jego organizatorzy.

A przyjść warto, tym bardziej że album ,,Atramentowa…”- Stanisławy Celińskiej ,w czerwcu 2015 r. stał się Złotą Płytą ,po paru kolejnych tygodniach Platynową, na dzień dzisiejszy sprzedaż osiągnęła 60.000 egzemplarzy i album uzyskał status podwójnej Płyty Platynowej. W październiku 2015 r. ukazała się płyta „Atramentowa…Suplement” z dziewięcioma premierowymi nagraniami.

Zapowiada się znakomity koncert. Bilety w cenie 70 i 55 zł do nabycia w kasach CK (ul. Spółdzielcza 9)

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi