09 06 2019

Sprzęt komputerowy dla placówek oświatowych

09.06.2019, godz.: 15:39
Sprzęt komputerowy dla placówek oświatowych
Fot. zabiawola.pl

Kilka placówek oświatowych znajdujących się na terenie gminy Żabia Wola otrzymała nowy sprzęt komputerowy. Ponadto mieszkańcy mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń dotyczących poruszania się w internecie.

Gmina w 2018 r. podpisała umowę z fundacją Legalna Kultura na powierzenie grantu w ramach projektu „Ja w sieci”. Dotyczył on przeprowadzenia szkoleń dla dorosłych zatytułowanych „Moje finanse i transakcje w sieci” oraz „Kultura w sieci”. Jednak to nie wszystko.

Drugim istotną korzyścią dla gminy z uczestnictwa w projekcie był również fakt, iż z pozyskanych funduszy miał zostać zakupiony sprzęt komputerowy, który po zakończeniu szkoleń miał trafić do gminnych placówek oświatowych. Ten właśnie do nich trafił.

W ostatnich dniach komputery z rąk wójta gminy Żabia Wola Piotra Rybki odebrała dyrekcja następujących placówek: Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu  w Józefinie, Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Skułach, Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie oraz Przedszkola Leśna Kraina w Żabiej Woli.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata