07 10 2017

Sprzątała mieszkanie, „wyczyściła” też konto właścicielki

07.10.2017, godz.: 18:32
Sprzątała mieszkanie, „wyczyściła” też konto właścicielki
Fot. KPP Warszawa Zachód

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o posługiwanie się cudzą kartą kredytową. Anna K. od kilku lat sprzątała mieszkanie właścicielki karty.

Do komisariatu w Błoniu zgłosił się opiekun pokrzywdzonej kobiety. Poinformował funkcjonariuszy o kradzieży karty kredytowej oraz wypłacaniu przy jej pomocy pieniędzy. Podczas kilku wypłat z konta pokrzywdzonej zniknęło ponad 5 tys. zł. Gdy poszkodowana dokonywała zastrzeżenia karty, została poinformowana o ponownej próbie wypłaty gotówki – tym razem 2 tys. zł.

W zidentyfikowaniu sprawcy pomogło nagranie z monitoringu. Widać na nim kobietę, która od kilku lat sprzątała mieszkanie pokrzywdzonej. Gdy przyszła po raz kolejny sprzątać mieszkanie poszkodowanej, czekali na nią policjanci.

Anna K. została zatrzymana. Usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy posługując się wcześniej skradzioną kartą kredytową. Grozi jej kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj Komentarz

  • Bohdan Knor

    …bardzo „solidna”sprzataczka,a jaka dokladna ?

    • Krzysztof Bravik

      Wszystko wyczyściła….jak Vizir Chajzera

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi