30 05 2018

Spotkanie z Markiem Niedźwieckim w Grodzisku

30.05.2018, godz.: 07:46
Spotkanie z Markiem Niedźwieckim w Grodzisku
fot. Facebook Marka Niedźwieckiego

Marek Niedźwiecki to żywa legenda polskiego dziennikarstwa radiowego. Znamy go przede wszystkim z zamiłowania do muzyki i jej popularyzacji m.in. w Programie Trzecim Polskiego Radia. Wkrótce będziemy mogli poznać go od innej strony – jako miłośnika podróży i fotografii, których wystawę otworzy w grodziskiej Poczekalni PKP.

– Zapraszamy na wystawę zdjęć wybitnego dziennikarza radiowego, twórcy Listy Przebojów Programu III jest prezentacją pozamuzycznych pasji znanego radiowca. Fotografie powstały podczas kilku wypraw do Australii, a znajdziemy na nich to wszystko, co Marka Niedźwieckiego urzekło w Antypodach: zarówno krajobrazy, fauna, flora jak i architektura. Od Australii Południowej, przez Victorię, Nową Południową Walię, Northern Territory aż Australię Zachodnią i Tasmanię. Zapraszamy na spotkanie z Markiem Niedźwieckim! Poczekalnia PKP w Grodzisku Mazowieckim 5 czerwca o godz. 18.00, wstęp wolny. – zachęcają organizatorzy

Wystawę zatytułowaną „”Australia okiem Niedźwiedzia” można będzie oglądać do 1 lipca. PAtronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews,pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi