01 02 2019

Spotkania podróżnicze w Mediatece

01.02.2019, godz.: 17:57
Spotkania podróżnicze w Mediatece
fot. Mat. prasowe

W ofercie grodziskiej Mediateki pojawi się kolejna ciekawa propozycja. Tym razem z myślą przede wszystkim o młodzieży, ale także pasjonujących się podróżami. Będzie to cykl spotkań, podczas których uczestnicy poznają ciekawe miejsca i opowieści z nimi związane, a także w wskazówki dotyczące podróżowania.

– Na prośbę młodzieży współpracującej z Biblioteką Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki zorganizowaliśmy spotkania podróżnicze dla młodzieży i dorosłych. Każde ze spotkań poprowadzi Małgorzata Malicka-Przybylska – podróżniczka, organizatorka wycieczek i vlogerka, autorka kanału Ciekawa Świata Małgorzata. Rozmawiać będziemy o tym, jak tanio podróżować i jakie książki czytać podczas zwiedzania i przed planowaniem wyjazdu. Wraz z Małgorzatą Malicką-Przybylską będziemy zwiedzać – Singapur, Brazylię, Japonię, Tajlandię i Turcję. Obejrzymy filmy i prezentacje z podroży – tak organizatorzy z grodziskiej biblioteki zapowiadają ów cykl.

Pierwsze spotkanie poświęcone Singapurowi odbędzie się 13 lutego o godz. 17.00. Koljne odpowiednio: 13 marca – Brazylia, 10 kwietnia – Japonia, 29 maja – Tajlandia, 12 czerwca – Turcja.

Wstęp wolny.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi