24 03 2019

Sportowy hit w Grodzisku już dziś!

24.03.2019, godz.: 13:10
Sportowy hit w Grodzisku już dziś!
fot. Marcin Masalski/Dartom Bogoria Grodzisk Maz.

Po siedmiu wygranych z rzędu spotkaniach w LOTTO Superlidze drużyna Bogorii Grodzisk chce podtrzymać zwycięską passę i pozostać na pierwszym miejscu w tabeli. Przeciwnik będzie jednak z najwyższej półki. To mistrz Polski – PKS Kolping FRAC Jarosław.

Szlagierowe starcie w grodziskiej hali przy ul. Westfala będzie zarazem okazją do rewanżu za przegrany finał LOTTO Superligi w poprzednim sezonie.

Do niedzielnej rywalizacji Bogoria prowadzona przez Tomasz Redzimskiego przystąpi w najmocniejszym zestawieniu: Kaii Konishi, Panagiotis Gionis, Marek Badowski i Pavel Sirucek. Wszyscy zawodnicy w ostatnich tygodniach pokazują bardzo dobrą dyspozycję i z pewnością będą ją chcieli potwierdzić przed grodziską publicznością.

Zespół z Jarosławia jest naszpikowany gwiazdami na czele z Hou Yingchao, który jeszcze nie przegrał spotkania w LOTTO Superlidze. Oprócz niego w składzie występują Tomas Konecny, Kou Lei oraz Piotr Chodorski.

Początek spotkania o godzinie 16 w Hali przy ul. Westfala 3A. Przybywajcie licznie!

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi