10 07 2018

Sobotnia biesiada przy ognisku dla mieszkańców

10.07.2018, godz.: 12:49
Sobotnia biesiada przy ognisku dla mieszkańców
fot. mckmilanowek.pl

Od czasu niedawnego oddania do użytku przed milanowskiego Centrum Sportu i Rekreacji Grudów. Miasto stara się uczynić obiekt przy ul. Szkolnej 6 jednym z ważniejszych miejsc aktywności i integracji mieszkańców. W najbliższą sobotę szykuje się kolejna impreza – wieczór przy ognisku.

Przypomnijmy, że w ramach budowy CSiR Grudów przy Zespole Szkół Gminnych nr 1 powstało m.in. nowe wielofunkcyjne boisko, które zastąpiło stary obiekt. Nowe boisko ma nawierzchnię z trawy syntetycznej. Jest przeznaczone do gry w koszykówkę (cztery kosze) i piłkę ręczną (dwie bramki). Za bramkami znajdą się wysokie na pięć metrów piłkochwyty. Boisko jest oświetlone (sześć słupów oświetleniowych). Przy placu gry pojawił się też nowy budynek zaplecza szatniowo-magazynowego wraz z wyposażeniem w media (instalacja wodociągowa z przyłączeniem, instalacja kanalizacyjna z przyłączeniem i odprowadzeniem, ogrzewanie budynku, instalacja elektryczna z przyłączeniem, instalacja wentylacji oraz odprowadzenie wód opadowych) oraz wyposażeniem szatni i sanitariatów. Teren został ogrodzony, a do boiska zostanie doprowadzono chodnik z kostki brukowej.

Obiekt może zatem z powodzeniem służyć różnorakim imprezom sportowym, ale także piknikom i zabawom na powietrzu. Na sobotę, 14 lipca Milanowskie Centrum Kultury zaplanowało integrację przy ognisku dla mieszkańców małych i dużych.

Zapraszamy na ognisko na Grudowie w najbliższą sobotę. Gwarantujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę. Będzie można upiec kiełbaskę pośpiewać przy ognisku i pograć na boisku – mówią organizatorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi