02 12 2017

Śmiertelny wypadek w Milanówku

02.12.2017, godz.: 08:21
Śmiertelny wypadek w Milanówku
Fot. GrodziskNews.pl

W sobotę nad ranem na ul. Królewskiej doszło do śmiertelnego wypadku. Po czołowym zderzeniu z fordem zginął kierowca matiza.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Między Milanówkiem a Brwinowem, za stacją benzynową był wypadek. Są duże utrudnienia w ruchu. Policja kieruje na objazdy – poinformował Paweł.

Policjanci informują, że niestety był to wypadek śmiertelny. – Około godz. 4.30 na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący daewoo matizem z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym fordem. Mężczyzna z tego pierwszego pojazdu zginął na miejscu. W zdarzeniu brał jeszcze udział trzeci pojazd. Kierowca mercedesa starając się uniknąć zderzenia z matizem uderzył w słup – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mimo że wypadek miał miejsce po godz. 4.30 to wciąż są utrudnienia w ruchu. Trasa 719 jest zablokowana. – Czekamy na zabranie ciała z miejsca wypadku. Ruch niebawem powinien zostać udrożniony – podkreśla asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi