03 11 2018

Śmiertelny wypadek w Kuklówce. Dwie osoby nie żyją

03.11.2018, godz.: 17:51
Śmiertelny wypadek w Kuklówce. Dwie osoby nie żyją

Przed godz. 17.00 w Kuklówce Radziejowickiej doszło do śmiertelnego wypadku. Ze wstępnych informacji udzielanych przez policję wynika, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją, jedna została zabrana do szpitala.

Pierwszą informację o wypadku w Kuklówce graniczącej bezpośrednio z powiatem grodziskim otrzymaliśmy od czytelnika. – W Kuklówce Radziejowickiej samochód z dużą prędkością uderzył w drzewo. Na miejscu działają służby – napisał w mailu do redakcji.

Policjanci potwierdzają tragiczne doniesienia. – W wypadku brał udział tylko jeden samochód Audi A3, który uderzył w drzewo. Dwie osoby poniosły śmierć, a jedną przewieziono do szpitala. Przez kilka godzin będą prowadzone czynności pod nadzorem prokuratora – mówi nam st. asp. Agnieszka Ciereszko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

23

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi