08 07 2016

Śmiertelny wypadek w Kozerkach

08.07.2016, godz.: 07:22
Śmiertelny wypadek w Kozerkach
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano doszło do tragicznego wypadku w Kozerkach na trasie Żyrardów – Grodzisk. Jedna osoba nie żyje.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – W Kozerkach samochód uderzył w drzewo. Podobno kierowca nie żyje. Duże utrudnienia – mówi Michał.

Policjanci potwierdzają te tragiczne doniesienia. – O godz. 5.52 dostaliśmy informację o wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że Opel Vectra jadący z Żyrardowa do Grodziska uderzył w drzewo w Kozerkach. Niestety kierowca nie przeżył. Na miejscu jest prokurator. Na miejscu sprawdzamy co mogło być przyczyną tego śmiertelnego wypadku – mówi nam Ewa Szymkiewicz, z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W wyniku wypadku są duże utrudnienia w ruchu. – Obecnie jeden pas jest zamknięty, ruch jest prowadzony wahadłowo. Gdy ciało będzie zabierane z miejsca zdarzenia ruch zostanie tymczasowo wstrzymany – podkreśla Ewa Szymkiewicz.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

 • Stefan Obeznany

  Dziś jest 2 września 2016 roku, a ta wiadomość nadal jest w „news’ach”, bez daty zdarzenia, czym wprowadza w błąd ludzi, niezorientowanych w sprawie… Gdzie sens i logika?

  • GrodziskNews

   Panie Stefanie,
   Dziękujemy za uwagę. Wpis już został usunięty z boxa głównego w dziale Wiadomości.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi