16 12 2018

Śmiertelny wypadek na WKD [AKTUALIZACJA]

16.12.2018, godz.: 16:45
Śmiertelny wypadek na WKD [AKTUALIZACJA]
Fot. Piotr Antos

W niedzielne popołudnie na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do tragicznego wypadku. Pociąg potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wukadka stoi między Kaniami a Nową Wsią. Podobno ktoś wpadł pod pociąg – poinformował Mariusz.

Policjanci potwierdzają. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 16.23. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszynista pociągu, który jechał w kierunku Warszawy zauważył na torach człowieka. Maszynista dawał sygnały ostrzegawcze, ale mimo to doszło do potrącenia. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Na tę chwilę to wszystko co mogę powiedzieć – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

A jak wygląda ruch na linii WKD w związku z wypadkiem? – O godz. 16.55 wznowiono ruch pociągów po torze nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego) w miejscu wypadku. Pociąg nr 239 w relacji Warszawa Śródmieście WKD (15.40) – Milanówek Grudów (16.28) kontynuuje przejazd z opóźnieniem. W związku z czynnościami wyjaśniającymi prowadzonymi w miejscu wypadku do odwołania wstrzymuje się ruch pociągów po torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy) na szlaku Komorów – Podkowa Leśna Główna – poinformowała na swojej stronie internetowej wukadka.

AKTUALIZACJA 17.10
WKD poinformowała, że do odwołania ruch pociągów na szlaku Komorów – Podkowa Leśna Główna będzie prowadzony dwukierunkowo po czynnym torze nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego).

Informacje na temat aktualnej sytuacji na linii WKD są dostępne tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

 

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi