30 05 2018

Śmiertelny wypadek na WKD. Są utrudnienia w ruchu

30.05.2018, godz.: 17:24
Śmiertelny wypadek na WKD. Są utrudnienia w ruchu
Fot. Piotr Antos

W środowe popołudnie na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do tragicznego wypadku. Pod kołami pociągu zginął 32-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło po godz. 16.00. – Między przystankami WKD Opacz i Michałowice pod kołami pociągu WKD zginął mężczyzna. Miał 32 lata. Na miejsce jedzie prokurator i nie wiadomo jak długo potrwają działania utrudniające ruchu pociągów. Na tym etapie na temat okoliczności zdarzenia nie można nic powiedzieć, ponieważ dopiero to będzie wyjaśniane – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że tor na którym doszło do wypadku został wyłączony z ruchu i pociągi między Warszawą Śródmieście WKD a Komorowem będą kursować wahadłowo po torze w kierunku Grodziska (tor prawy). Na pozostałych odcinkach ruch pociągów będzie się odbywać z opóźnieniami w zależności od warunków na szlaku między Warszawą a Komorowem.

Na odcinku Warszawa Śródmieście – Grodzisk Mazowiecki wprowadzono honorowanie biletów WKD w pociągach i pojazdach zastępczej komunikacji autobusowej uruchamianych przez Koleje Mazowieckie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi