13 11 2016

Śmiertelny wypadek na trasie katowickiej

13.11.2016, godz.: 10:39
Śmiertelny wypadek na trasie katowickiej
fot. GrodziskNews

W sobotni wieczór na trasie katowickiej w miejscowości Bukówka (gm. Żabia Wola) pod kołami osobowego volvo zginął mężczyzna, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Przez kilka godzin trwały czynności policyjne i utrudnienia w ruchu.

Informacje o wypadku napłynęły do nas późnym wieczorem od czytelników. – W Bukówce na trasie katowickiej był wypadek. Droga z Żabiej Woli do Radziejowic została zamknięta – napisała do nas pani Małgorzata.

Okazuje się, że utrudnienia trwały przez kilka godzin. Na krajowej ósemce miało bowiem miejsce potrącenie ze skutkiem śmiertelnym. – Około godz. 20.40 pod kołami osobowego volvo w miejscowości Bukówka zginął mężczyzna, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu – mówi asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegółowe badania, w ty sekcja zwłok, wykażą m.in. czy mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy. Pod wpływem alkoholu na pewno nie był kierowca osobówki, która potrąciła pieszego. – Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna wtargnął na jezdnię w niedozwolonym miejscu. Kierowcy jadący prawym pasem zatrzymali się, by go przepuścić, ale zza kolumny aut nie widział go kierowca volvo podążający lewym pasem. Potrącił mężczyznę ze skutkiem śmiertelnym, był trzeźwy – zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

4

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi