18 06 2019

Śmiertelny wypadek na S8. Duże utrudnienia w ruchu

18.06.2019, godz.: 07:30
Śmiertelny wypadek na S8. Duże utrudnienia w ruchu
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Grzymek (gm. Żabia Wola) na doszło do śmiertelnego wypadku. 38-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na S8 był śmiertelny wypadek. Są utrudnienia w ruchu – poinformował Jakub.

Do tych tragicznych zdarzeń doszło w miejscowości Grzymek. – Około godz. 1.30 kierujący volkswagenem wjechał w tył samochodu ciężarowego. Kierowcy wyszli z aut, aby obejrzeć uszkodzenia, 38-latka z osobówki potrąciła przejeżdżająca ciężarówka. Mężczyzna zginął na miejscu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Trasa w stronę Warszawy jest nieprzejezdna. – Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Kierowcy w Mszczonowie są kierowani objazdem na autostradę A2. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia – dodaje asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi