24 03 2019

Śmiertelny wypadek na kolei. 21-latek zginął pod kołami pociągu

24.03.2019, godz.: 10:55
Śmiertelny wypadek na kolei. 21-latek zginął pod kołami pociągu
fot. GrodziskNews

W sobotni wieczór na terenie jaktorowskiej gminy doszło do drugiego w ciągu tygodnia tragicznego wypadku na kolei. Przed godz. 22.00 pod kołami pociągu pospiesznego zginął 21-letni mężczyzna.

O o bliższe informacje zapytaliśmy przedstawicieli służb pracujących na miejscu. – Około godz. 21.40 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na torach w miejscowości Chylice-Kolonia, przed tunelem doszło do potrącenia człowieka. Na miejsce udały się dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jeden OSP – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy KP PSP w Grodzisku Mazowieckim. – Okazało się, że pod kołami pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Gliwice zginął młody mężczyzna – dodaje.

– Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu zakończenia czynności powypadkowych przez policję i prokuratora. Te trwały do godz. 2.00 – zaznacza Tryniszewski.

Od 15 marca to już trzeci śmiertelny wypadek na kolei w naszym regionie. Najpierw w Jaktorowie pod kołami Pendolino zginął człowiek, który prawdopodobnie przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Następnie rankiem 20 marca między Pruszkowem a Piastowem znów Pendolino potrąciło człowieka ze skutkiem śmiertelnym. Wczoraj zaś ponownie na terenie jaktorowskiej gminy pod kołami pociągu dalekobieżnego zginął człowiek.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi