29 04 2018

Śmiertelny wypadek na kolei

29.04.2018, godz.: 11:38
Śmiertelny wypadek na kolei
fot. Piotr Antos

Śmiertelny wypadek na torach. Kolejarze poinformowali o utrudnieniach w ruchu pociągów w związku z potrąceniem 68-letniego mężczyzny. Utrudnienia występują między Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim.

– Pruszków – Grodzisk Mazowiecki: wypadek z udziałem ludzi. Ruch pociągów jest prowadzony po jednym torze. Mogą wystąpić opóźnienia do 15 minut. Przewidywany czas trwania utrudnienia do godz. 12:00 – głosi komunikat PKP Polskich Linii Kolejowych.

Z pytaniem, co konkretnie się stało zwróciliśmy się do policji. – Rano doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg dalekobieżny relacji Warszawa – Wisła. Ofiarą jest osoba w wieku 68 lat – mówią nam pracownicy biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi