08 02 2018

Śmiertelny wypadek na drodze 719. Nie żyje młoda kobieta

08.02.2018, godz.: 17:10
Śmiertelny wypadek na drodze 719. Nie żyje młoda kobieta
fot. GrodziskNews

Dzisiejszego popołudnia doszło do tragicznego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 719 pod Żyrardowem. W wypadku zginęła 18-letnia kobieta, a cztery inne osoby z auta zostały ranne i trafiły do szpitali.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Pod Żyrardowem, a konkretnie w Walerianach, doszło do wypadku. Chyba śmiertelnego, na miejscu było mnóstwo funkcjonariuszy różnych służb i prawdopodobnie prokurator – napisał do nas czytelnik.

Tragiczne doniesienia potwierdza policja. – Rzeczywiście, po godz. 14.00 doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła 18-letnia kobieta, a cztery inne osoby podróżujące samochodem, zostały ranne i trafiły do szpitali – mówi nam komenda w Żyrardowie. – Trwają między innymi ustalenia dotyczące okoliczności wypadku. Na tę chwilę możemy powiedzieć jedynie to, że pojazd poruszał się drogą 719 i nagle zjechał lub wypadł z drogi – dodają policjanci.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi