13 11 2017

Śmiertelne potrącenie pieszego

13.11.2017, godz.: 20:38
Śmiertelne potrącenie pieszego
fot. Policja

Śmiertelny wypadek w miejscowości Kaleń (gm. Żabia Wola). Po godz. 17.00 kierowca osobowego renault potrącił pieszego. Mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Na miejscu od kilku godzin trwają policyjne czynności powypadkowe pod nadzorem prokuratora. – Dokładnie o godz. 17.25 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kaleń przy ul. Długiej 1. Okazało się, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowe renault – mówią nam pracownicy biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Wskutek obrażeń 66-letni mężczyzna zmarł, reanimacja nie przyniosła powodzenia. Wiemy, że pieszy szedł wzdłuż drogi i był ubrany w kamizelkę odblaskową. Ustalamy okoliczności w jakich doszło do potrącenia. Badanie wykazało 63-letni kierowca renault był trzeźwy –dodają.

Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Stąd też duże utrudnienia na drodze, spotęgowane przez prowadzone tam roboty

4

Dodaj Komentarz

 • Marcin More

  Brak badań kontrolnych skutkuje, że coraz więcej starych dziadów jeździ po Grodzisku. Sam trzykrotnie miałem do czynienia ze starszymi ślepakami : (

 • Ania

  Marcin More nie wiem czy więcej zagrożenia powodują osoby starsze czy młodzi

 • Ania

  Strasi ślepi czy młodzi piraci – jeden czort. Brak wyobraźni zabija najlepiej.

 • Gość

  63 lata to normalny wiek, ustalenia zostawmy prokuraturze.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi