29 12 2016

Śmiertelne potrącenie na kolei. Prawdopodobne samobójstwo

29.12.2016, godz.: 09:37
Śmiertelne potrącenie na kolei. Prawdopodobne samobójstwo
Fot. Piotr Antos

Wczoraj w godzinach popołudniowych w Międzyborowie pociąg pospieszny potrącił kobietę ze skutkiem śmiertelnym. Z relacji świadków wynika, że było to samobójstwo.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30. – W Międzyborowie kobieta została potrącona przez pociąg pośpieszny relacji Warszawa – Racibórz. 67-letnia mieszkanka Grodziska zginęła na miejscu – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Prawdopodobnie było to samobójstwo. – Z relacji świadków wynika, że kobieta celowo weszła na tory tuż przed przejazdem pociągu – tłumaczy st. asp. Zych.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu pociągów na linii skierniewickiej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

 • Rota

  Taki mamy piękny kraj, że sobie staruszka życie odebrała… Serio myślę, bo co człowiek tego wieku, który odpoczywa już na emeryturze może mieć za problem. Oczywiście może to być sprawa głęboka ale tego to sie pewnie nie dowiemy ze śledztwa bo tajne przez poufne 🙁

  • syn

   Fajnie pooceniać innych, ale nie polecam takiego doświaczenia. syn

 • amanda

  no cóż, jakie w tym wieku można mieć problemy dowiesz się gdy sama będziesz miała 60 lat

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi