04 06 2018

Śmiertelne potrącenie. Bardzo duże utrudnienia w ruchu pociągów

04.06.2018, godz.: 07:48
Śmiertelne potrącenie. Bardzo duże utrudnienia w ruchu pociągów
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowy poranek w rejonie stacji Warszawa Włochy człowiek został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Wypadek spowodował bardzo duże utrudnienia w ruchu m.in. na linii skierniewickiej.

– Do wypadku doszło o godz. 5.15 kiedy to osoba postronna weszła na tory w miejscu niedozwolonym. Osoba ta została potrącona przez pociąg Kolei Mazowieckich ze skutkiem śmiertelnym – mówi nam Karol Jakubowski, rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych.

Do godz. 7.35 ruch odbywał się po jednym torze, co spowodowało olbrzymie utrudnienia nie tylko składów podmiejskich, ale także dalekobieżnych. Utworzył się duży „korek” na torach i składy musiały czekać na swoją kolej.

Obecnie trwa przywracanie rozkładowego ruchu pociągów, ale wciąż opóźnienia są bardzo duże. Jak podaje PortalPasazera.pl, jeden ze składów z Warszawy do Skierniewic ma 170 minut opóźnienia, a inny ze stolicy do Żyrardowa – 158 minut. Inne składy mają od 50 do ponad 100 minut opóźnienia. Minie trochę czasu zanim uda się rozładować ruch.

Do południa sytuacja na torach powinna się ustabilizować.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi