04 05 2018

Skrzyżowanie na drodze 719 do rozbudowy

04.05.2018, godz.: 18:45
Skrzyżowanie na drodze 719 do rozbudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje rozbudowę skrzyżowania drogi 719 (ul. Kościuszki) z ulicami Partyzantów i Armii Krajowej w Międzyborowie.

Właśnie został ogłoszony przetarg na tę inwestycję. Obecnie na drodze 719 w rejonie wymienionego skrzyżowania wydzielone są po dwa pasy w jednym kierunku – do jazdy prosto lub skrętu w prawo i osobny pas do skrętu w lewo. Po przebudowie od strony Grodziska ma się pojawić dodatkowy pas do skrętu w prawo, aby udrożnić ruch i zwiększyć przepustowość. Dodatkowy pas do skrętu w lewo pojawi się także na ul. Armii Krajowej. Inwestycja obejmie też przebudowę oświetlenia ulicznego, a także odwodnienia.

Do realizacji zadania może być konieczne usunięcie niektórych ogrodzeń kolidujących z inwestycją. Wykonawca przed przystąpieniem do rozbiórki wytyczy przebieg krawędzi projektowanej ulicy i zweryfikuje konieczność rozbiórki.

Skrzyżowanie ma zostać przebudowane do 15 września 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi