26 12 2018

Siudym i Zającówna w spektaklu w Podkowie

26.12.2018, godz.: 11:00
Siudym i Zającówna w spektaklu w Podkowie
Fot. Plakat

Podkowiańskie Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na spektakl „Spróbujmy jeszcze raz”. Wystąpią Marek Siudym i Elżbieta Zającówna.

O czym jest ten spektakl? – „Spróbujmy jeszcze raz” to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku – opisują organizatorzy.

To światowy hit komediowy oparty na tekście Murray’a Schisgala, autora scenariusza filmu „Tootsie” z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Siłą spektaklu jest niezliczona ilość zabawnych dialogów i sytuacji, które jednocześnie poruszają trudne tematy damsko-męskie.

Wystąpią Marek Siudym i Elżbieta Zającówna, czyli aktorzy znani z wielu filmów i seriali telewizyjnych. Reżyseria: Marcin Śławiński.

Spektakl odbędzie się 19 stycznia na scenie CKiIO przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie. Początek o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 zł o nabycia w przedsprzedaży. Kontakt:  anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi