23 08 2017

Siatkówka na Stawach Walczewskiego na finał sezonu

23.08.2017, godz.: 17:22
Siatkówka na Stawach Walczewskiego na finał sezonu
fot. spartiaci.pl

Przed nami wielki finał cyklu turniejów siatkówki plażowej na Stawach Walczewskiego. Siatkarze i siatkarki staną do rywalizacji już w sobotę. A jest o co walczyć zarówno w klasyfikacji generalnej całego grodziskiego Grand Prix, jak i dla duetów oraz mikstów startujących po raz pierwszy. Do wygrania bowiem atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Sobotnią imprezę, podobnie jak pozostałe turnieje cyklu, współorganizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku i klub UKS Sparta. Innymi współorganizatorami poszczególnych zawodów są kluby sportowe oraz firmy i instytucje, które zechciały te wydarzenia sponsorować. Dzięki temu turnieje mogą być otwarte dla każdego niemal za darmo. I tak jutro siatkarze powalczą o medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale nie tylko.

– Dopiero podczas tej rywalizacji wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy całego cyklu. Jednak w turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni. W klasyfikacji generalnej wciąż nie ma murowanych faworytów do zwycięstwa, więc miksty mogą w niej nieco namieszać. A dla laureatów całego cyklu – najlepszych 5 zawodniczek i 5 zawodników czeka już 10 pucharów, 10 paczek pełnych zdrowych pyszności od firmy Bakalland i 10 kart podarunkowych do wykorzystania w sklepie sportowym Decathlon – zapowiadają organizatorzy. – Dla zawodników, którzy zaliczą udział we wszystkich 5 turniejach naszego cyklu także mamy nagrody specjalne, więc jeśli ktoś bez względu na wynik rozegrał u nas już 4 turnieje, nie może go zabraknąć na tym ostatnim – dodają.

Rywalizacja zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, a także w kategorii mikstów zostanie rozegrana systemem brazylijskim. To system pucharowy do dwóch przegranych, oznacza to, zę pierwsza porażka nie eliminuje z turnieju.

Granie rozpocznie się o 9.00 od turnieju mikstów, po nim do akcji wkroczą duety żeńskie i męskie. Przed startem turnieju – w godz. 8.30–8.45– obowiązują zapisy. Miejsce rozgrywek:, ul. Nadarzyńska 61, Stawy Walczewskiego.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi