07 10 2019

Siatkarska druga liga w Grodzisku. Przyjdź na mecz i wspieraj naszych

07.10.2019, godz.: 07:57
Siatkarska druga liga w Grodzisku. Przyjdź na mecz i wspieraj naszych
Fot. Pixabay

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna przygodę z II Ligą Mężczyzn w siatkówce. Pierwszym rywalem zespołu z Grodziska będzie Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

W minionym sezonie Spartiaci pewnie wygrali trzecioligowe rozgrywki, nie pozostawiając wątpliwości, kto powinien znaleźć się w drugoligowych szeregach. A już w najbliższą sobotę naprzeciw zawodników z Grodziska stanie pierwszy rywal w II lidze – Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, czyli zespół, który już od kilku sezonów występuje na tym szczeblu rozgrywkowym.

Sparta wzmocniła się kilkoma zawodnikami, którzy 12 października po raz pierwszy będą mogli się pokazać przed własną publicznością. Jak wszyscy kibice, liczymy na dobrą postawę naszego zespołu.

W osiągnięciu dobrego rezultatu z całą pewnością pomógłby głośny doping kibiców. Zachęcamy do przyjścia na mecz do grodziskiej hali przy ul. Westfala i kibicowania naszym zawodnikom. Spotkanie odbędzie się 12 października. Początek o godz. 18.00. Dla widzów tego spotkania przygotowane są konkursy z nagrodami, a w nich klubowe koszulki i inne gadżety do wygrania.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata