28 07 2016

Seria kradzieży w Książenicach?

28.07.2016, godz.: 09:16
Seria kradzieży w Książenicach?
Fot. GrodziskNews.pl

Wczoraj popołudniu doszło do kradzieży kasy fiskalnej w sklepie w Książenicach. Mieszkańcy informują, że w ostatnim czasie takich zdarzeń było więcej.

– Proszę napisać o tym co się dzieje w Książenicach, o serii prób włamania, o włamaniach oraz kradzieżach, policja nic z tym nie robi, a my jesteśmy bezsilni – napisał nam jeden z mieszkańców Książenic.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do grodziskiej policji. – Nie wiemy nic o serii włamań lub kradzieży, mieszkańcy w ostatnim czasie nie zgłaszali nam takich zdarzeń, poza jednym. Wczoraj około godz. 17.00 mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów w Książenicach i zabrał kasę fiskalną. Na temat tego zdarzenia na tę chwilę jednak więcej powiedzieć nie możemy, bo wciąż bardzo intensywnie poszukujemy sprawców – mówi nam asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Grodzisku.

Rzecznik grodziskiej policji podkreśla również, że funkcjonariusze w przypadku zgłoszeń włamań lub kradzieży robią wszystko, aby zatrzymać sprawców i wyjaśnić daną sprawę. – Żeby jednak zacząć działać musimy otrzymać zgłoszenie od mieszkańców – podkreśla asp. szt. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • Gość

    Policja jak zwykle nic nie wie

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi