07 05 2017

Samoobrona dla pań? Mieszkanko, zapisz się na bezpłatne zajęcia

07.05.2017, godz.: 13:08
Samoobrona dla pań? Mieszkanko, zapisz się na bezpłatne zajęcia
fot. Pixabay

Niedawno informowaliśmy o starcie kolejnej tury bezpłatnych zajęć samoobrony dla kobiet w Milanówku. Analogiczna inicjatywa już w poniedziałek rozpocznie się również w Podkowie Leśnej. Wciąż można się zapisać i wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym.

W Podkowie będzie to druga odsłona zajęć, podczas których mieszkanki Podkowy Leśnej i sąsiednich miejscowości poznają techniki skutecznej obrony przed napastnikiem i w ogólnie postępowania w sytuacjach zagrożenia. Warsztaty są bezpłatne i cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego lepiej nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Bezpłatna oferta dla pań obejmuje cztery spotkania prowadzone w formie praktycznego kursu, który można powtórzyć kilkukrotnie, aby go dobrze utrwalić, gdyż organizatorzy podkreślają, że materiału jest sporo. W każdym miesiącu ruszać będzie nowy kurs.

Na pierwszym poziomie kursowym panie poznają między innymi techniki uwalniania się uchwytów, które często musi być pierwszą rekcją kobiety. Na zajęciach kursantki uczą się również, w jaki sposób skutecznie odwrócić uwagę przeciwnika, gdzie i w jaki sposób uciekać, by skutecznie utrudnić pościg, jak wzywać pomocy. Będzie to również poparte wiedzą teoretyczną – dodają.

Grupa obejmie około 20 uczestniczek, a każde zajęcia w danym cyklu odbywają się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Podkowie Leśnej przez cztery kolejne tygodnie (raz w tygodniu).

Jak mówią organizatorzy cykle zajęć mają być w Podkowie organizowane aż do czerwca. Można się na nie zapisać na dwa sposoby: mailowo – pod adresem samoobrona@smok.waw.pl – lub telefonicznie – pod numerem telefonu: 513 133 120.

1

Dodaj Komentarz

  • Ola Dorota

    Zajęcia są fantastyczne, teraz zapisałam się po raz drugi 🙂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi