23 06 2018

Samochód wjechał do rowu. Jedna osoba w szpitalu

23.06.2018, godz.: 18:16
Samochód wjechał do rowu. Jedna osoba w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

W sobotnie popołudnie w miejscowości Piotrkowice samochód osobowy wjechał do rowu. Kierowca trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Piotrkowicach był wypadek. Auto wjechało do rowu. Przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje Maciej.

Do wypadku doszło około godz. 17.00. – Na drodze wojewódzkiej nr 876 w Piotrkowicach volkswagen wjechał do rowu. Na miejsce został zadysponowany helikopter LPR, ale nikogo nie zabrał. Jedynie kierujący został zabrany karetką do szpitala. Trójka dzieci jadąca również tym autem została przebadana. Ratownicy stwierdzili, że nie ma potrzeby zabierać ich do szpitala. Zostały pod opieką mamy – mówią strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W czasie prowadzenia akcji droga nr 876 była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się normalnie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi