21 12 2016

Samochód w rowie, kierowcy brak

21.12.2016, godz.: 08:17
Samochód w rowie, kierowcy brak
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano w miejscowości Kaski samochód osobowy wylądował w rowie. Gdy policjanci zjawili się na miejscu, kierowcy nie zastali.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Długiej w Kaskach auto wylądowało w rowie. Na miejscu jest policja – mówi Michał.

Policjanci potwierdzają. – Rzeczywiście w Kaskach samochód osobowy częściowo wjechał do rowu. Na miejscu nie ma jednak kierowcy, ani innej osoby, której trzeba by udzielić pomocy. Staramy się ustalić kto prowadził auto – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas jazdy zimową porą.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi