05 11 2018

Samochód uderzył w drzewo. Kierująca w szpitalu

05.11.2018, godz.: 16:17
Samochód uderzył w drzewo. Kierująca w szpitalu
Fot. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie

Dziś na ul. Mazowieckiej w Maryninie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód uderzył w drzewo, kierująca została zabrana do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Dziś około południa na granicy Marynina i Siestrzeni był wypadek. Widziałem jedno rozbite auto, sporo straży pożarnej, policję i karetkę – napisał Marcin.

Policjanci potwierdzają. – Do tego zdarzenia doszło około godz. 11.50. Kierująca osobowym volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Poszkodowana została zabrana do szpitala przez ratowników medycznych – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu oprócz policjantów i ratowników medycznych byli także strażacy grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a także z OSP Książenice i OSP Żelechów. Ci ostatni udostępnili zdjęcie, które widać nad tekstem.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi