13 06 2018

Samochód stoczył się do stawu w Natolinie

13.06.2018, godz.: 19:51
Samochód stoczył się do stawu w Natolinie

Grodziscy strażacy zostali wezwani do Natolina, aby… wyłowić samochód, który stoczył się do stawu. – Auto znajduje się na głębokości około czterech metrów. Czekamy na dźwig oraz nurka, aby można było wyłowić pojazd – podał rzecznik grodziskiej komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak doszło do zdarzenia. – Z relacji właściciela pojazdu, który przyjechał nad staw, aby łowić ryby, wynika, że samochód po prostu stoczył się ze wzniesienia do wody – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy KP PSP. – Pojazd by prawdopodobnie źle zabezpieczony. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

– Czekamy na przyjazd z warszawy dźwig HDS, który wyciągnie auto na powierzchnię. Do tego potrzebny jest także nurek który przyczepi linę do pojazdu – wyjaśnia Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi