24 11 2018

Samochód „ściął” latarnię

24.11.2018, godz.: 14:36
Samochód „ściął” latarnię
Fot. Czytelnik Grzegorz

Dziś nad ranem na ul. Okulickiego w Grodzisku osobowy opel uderzył słup oświetleniowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację o uszkodzonej latarni na Okulickiego przekazał nam czytelnik. – Poranny krajobraz przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego, Kopernika i Lutnianej. Coś musiało się tu wydarzyć – napisał nam Grzegorz. Do wiadomości dołączył zdjęcia.

Policjanci wyjaśniają. – Około godz. 4.00 kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie to zakwalifikowaliśmy jako kolizję, kierujący został ukarany mandatem – mówi nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Fot. Czytelnik Grzegorz

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.