12 10 2017

Rutkowski zatrzymał podejrzanego o pedofilię

12.10.2017, godz.: 07:47
Rutkowski zatrzymał podejrzanego o pedofilię
Fot. Pixabay

W nocy z 9 na 10 października pracownicy agencji detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymali w Brwinowie mężczyznę podejrzanego o pedofilię.

O sprawie poinformował portal Patriot24.pl. Zatrzymany miał poszukiwać kontaktów seksualnych przez internet. Natknął się na 14-latkę, którą jak się później okazało był agent Krzysztofa Rutkowskiego. Mężczyzna pisał w SMS-ach jakie są jego oczekiwania względem dziewczyny i w końcu miał umówić się z nią na seks. – W chwili podejścia do naszej agentki ucharakteryzowanej na nieletnią, dopadli go nasi ludzie i powalili na ziemię – powiedział portalowi Patriot24.pl Krzysztof Rutkowski.

Mężczyzna został przekazany policji. – Otrzymaliśmy zgłoszenie od osoby fizycznej o ujęciu mężczyzny w średnim wieku, który za pomocą sieci teleinformatycznej próbował umówić się z osobą nieletnią poniżej 15. roku życia. Został on przekazany naszym funkcjonariuszom. Więcej na ten temat w tej chwili powiedzieć nie mogę – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak podaje portal Patriot24.pl dowodami w sprawie mają być SMS-y wysyłane przez mężczyznę.

To kolejny mężczyzna podejrzany o próbę kontaktów z nieletnią zatrzymany przez Krzysztofa Rutkowskiego w naszej okolicy. W lutym agenci znanego detektywa ujęli w Grodzisku 25-latka. Więcej tutaj.

Dodaj Komentarz

  • Krzysztof Bravik

    Ciekawe kto wreszcie zatrzyma oszusta Rutkowskiego

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi