20 09 2018

Ruszyły roboty na Modrzewiowej

20.09.2018, godz.: 09:29
Ruszyły roboty na Modrzewiowej
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorek rozpoczęły się prace budowlane związane z przebudową ul. Modrzewiowej na odcinku od ul. Topolowej do ul. Wschodniej w Podkowie Leśnej. Prace potrwają do listopada.

Inwestycja jest podzielona na etapy. Pierwszym jest przebudowa ul. Modrzewiowej na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Kościelnej łącznie z budową wyniesionego skrzyżowania. Drugim – przebudowa Modrzewiowej na fragmencie od ulicy Topolowej do Wschodniej. A trzecim od Kościelnej do Topolowej.

We wtorek rozpoczęły sie prace związane z drugim etapem. Zakres robót zakłada m.in. roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa oraz nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie progów zwalniających, chodników, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej. Inwestycja obejmuje również wykonanie odwodnienia. Roboty na tym fragmencie powinny się zakończyć w listopadzie.

W związku z inwestycją kierowcy będą musieli się liczyć z utrudnieniami. – Za powstałe utrudnienia w ruchu drogowym przepraszamy i jednocześnie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym, przestrzegania czasowej organizacji ruchu jak i w miarę możliwości omijania rejonu prac – mówią urzędnicy z podkowiańskiego magistratu.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi