08 02 2019

Ruszyły przygotowania do poszerzenia A2. Powodują utrudnienia

08.02.2019, godz.: 09:54
Ruszyły przygotowania do poszerzenia A2. Powodują utrudnienia
Fot. GDDKiA

W środę ruszyły prace przygotowawcze do poszerzenia autostrad A2 między węzłem Konotopa a granicą województwa mazowieckiego. Działania powodują utrudnienia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w środę rozpoczęła pierwsze przygotowania do poszerzenia autostrady A2. Laboratorium drogowe rządowej agendy prowadzi badania geologiczne na potrzeby rozpoznania gruntu pod poszerzenia trasy o dodatkowy pas ruchu na każdej z jedni.

Prace te wiążą się jednak z utrudnieniami. Na odcinku około 100 metrów wykonywane są odwierty i zajmowany jest lewy pas ruchu, a także wprowadzone jest ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Roboty te będą prowadzone przez około dwa tygodnie w godzinach 9.00–14.00.

Fot. GDDKiA

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi