26 02 2018

Ruszają zapisy do Grodziskiej Ligi Szóstek

26.02.2018, godz.: 08:32
Ruszają zapisy do Grodziskiej Ligi Szóstek
fot. GrodziskNews

Już w marcu wystartuje kolejny  sezon Grodziskiej Ligi Szóstek. Organizatorzy podali szczegóły dotyczące zapisów uczestnictwa w rozgrywkach

GL6 cieszy się bardzo dużą popularnością. W tym sezonie rozgrywkach bierze udział ponad 30 ekip na trzech poziomach rozgrywkowych oraz w Pucharze Ligi. Nawet zima nie przeszkodziła „szóstkowiczom” w kontynuowaniu, aktywności, bowiem w listopadzie wystartowały rozgrywki „pod balonem” i trwają do teraz.

Zima jednak powoli ustępuje miejsca wiośnie co oznacza że będzie można wznowić zmagania na orliku w tradycyjnym wymiarze.

– Zapraszamy do kolejnej edycji Grodziskiej Ligi Szóstek. Startujemy już 17go marca rozgrywkami ligowymi i pucharowymi. Zgłoszenia przyjmujemy do spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 05.03 o godzinie 19 na orliku ul. Nadarzyńska 61. Żeby zgłosić drużynę należy wypełnić i odesłać plik z listą (podany w załączniku) i opłacić wpisowe (600 zł Liga, 200 zł Puchar). Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego (darek.swiderski@op.pl), telefonicznego (602 137 106) lub na Facebooku – podają organizatorzy.

Tam też znajdziecie aktualizowaną na bieżąco listę zgłoszeniową. Patronem medialnym rozgrywek jest GrodziskNews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi