04 04 2018

Rozpoczęli budowę ścieżki rowerowej wzdłuż Grudowskiej. Możliwe utrudnienia

04.04.2018, godz.: 11:15
Rozpoczęli budowę ścieżki rowerowej wzdłuż Grudowskiej. Możliwe utrudnienia

Milanowski magistrat poinformował dziś o rozpoczęciu prac związanych z budową drogi dla rowerzystów wzdłuż ul. Grudowskiej w Milanówku. To zaś oznacza, że wystepować mogą utrudnienia dla kierowców i pieszych. 

Inwestycja jest elementem projektu partnerskiego pn. „Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza w gminach południowo-zachodniej części Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego poprzez budowę Zintegrowanego Systemu Tras Rowerowych – Etap I” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.

– 3 kwietnia rozpoczęły się roboty związane z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Grudowskiej. Za utrudnienia przepraszamy – głosi komunikat magistratu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi