29 04 2018

Różnorodne atrakcje na Grodziskim Dniu Dziecka

29.04.2018, godz.: 15:03
Różnorodne atrakcje na Grodziskim Dniu Dziecka
Fot. grodzisk.pl

1 czerwca swoje święto obchodzić będą wszystkie dzieci. Z tej okazji Grodzisk przygotował dla najmłodszych mieszkańców plenerową imprezę z wieloma atrakcjami. Odbędzie się ona 2 czerwca (sobota) na skwerze między ulicami Teligi a Bairda.

Zabawa ruszy w samo południe w miejscu nazywanym zwyczajowo Górką Teligi.. Na terenie obiektu dzieci będą mogły zagrać w rozmaite gry. Nie zabraknie też malowania twarzy, warsztatów i zabaw animacyjnych i oczywiście dmuchanego wesołego miasteczka.

Dzieci obejrzą też efektowne pokazy cyrkowe i sportowe dotyczące różnych dyscyplin. Dla sympatyków występów scenicznych organizatorzy przewidzieli spektakl w wykonaniu Teatru Trip, który zaprezentuje przedstawienie zatytułowane „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały Czapeczkę”.

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają całe rodziny i zapewniają o miło spędzonym czasie. Owe wspólne chwile uczestnicy będą mogli uwiecznić w fotobudce, która zawsze cieszy się popularnością.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi