29 11 2017

Rozbudują sieć wodociągową za niecałe pół miliona

29.11.2017, godz.: 07:46
Rozbudują sieć wodociągową za niecałe pół miliona
Fot. Pixabay

Jaktorowski magistrat wybrał firmę, która wybuduje trzy kilometry nowej sieci wodociągowej na terenie gminy.

Przetarg na tę inwestycję został ogłoszony pod koniec października. Podzielono go na pięć zadań. Pierwsze obejmuje budowę wodociągu w Budach Zosinych w ulicach: Jerzynowej, Truskawkowej oraz Szarych Szeregów. Łącznie będzie to blisko 2,5 km sieci. Drugie obejmuje budowę 120 metrów wodociągu w ul. Fabrycznej w Jaktorowie. Trzecie ma polegać na spięciu sieci wodociągowej w ul. Skokowskiego z siecią w ul. Kościuszki w Jaktorowie-Kolonii (budowa około 200 metrów sieci). Przedostatnie zadanie to 86 metrów wodociągu w ulicach Armii Krajowej oraz Bittnera w Jaktorowie-Kolonii. Piąte natomiast ma polegać na budowie sieci wodociągowej w rejonie parkingu przy cmentarzu w Jaktorowie-Kolonii.

Chętnych do realizacji było pięciu, a ich oferty wahały się od 420 do 501 tys. zł. Według jaktorowskiego magistratu najkorzystniejszą złożyła firma Melbud ze Skierniewic, która zażyczyła sobie 422 tys. zł i to ona będzie budować wodociągi.

Inwestycja ma być gotowa maksymalnie do 31 maja przyszłego roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi